SPEAKING OF FASHION FMC

speaking of fashion- fmc

Już 23. marca 2016r.  o godz. 19:30 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Speaking of Fashion: First steps into fashion business. Kariera młodych projektantów., które jako członkini Fashion Management Club mam wielką przyjemność współorganizować.

Wydarzenie w formie panelu dyskusyjnego będzie poświęcone budowaniu kariery zawodowej przez młodych projektantów. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, na co młody projektant powinien zwrócić uwagę, aby odnieść sukces, jakie błędy w komunikacji marketingowej popełnia stawiając swoje pierwsze kroki w branży mody, a także w jaki sposób konkursy takie jak Fashion Designer Awards mogą wpłynąć na rozwój jego kariery. Goście porozmawiają również o praktycznej stronie współpracy projektanta i inwestora oraz podejmą wątek dotyczący łączenia mody jako sztuki projektowania z czystym biznesem. Wydarzenie z pewnością będzie wysoce merytoryczne i inspirujące. W gronie prelegentów znajdą się: Joanna Sokołowska-Pronobis – pomysłodawczyni i inicjatorka konkursu Fashion Designer Awards; Serafin Andrzejak – młody projektant, zwycięzca piątej edycji Fashion Designer Awards; Zuzanna Wachowiak – współzałożycielka i projektantka marki Bizuu; Justyna Duszyńska – współzałożycielka portalu Fashion Post; Michał Zaczyński – dziennikarz mody, autor bloga michalzaczynski.com

Zapraszam do odwiedzenia strony wydarzenia na facebooku, gdzie w najbliższych dniach pojawi się więcej informacji. Speaking of Fashion: First steps into fashion business. Kariera młodych projektantów. Zapisy startują już jutro.

Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.